دبیرستان پسرانه دوره اول دارالقرآن الکریم اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان

جشن پیروزی انقلاب اسلامی ایران در دبیرستان دارالقرآن

مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی ایران امروز شنبه مورخ 96/11/21در سالن اجتماعات دبیرستان برگزار شد در این مراسم مدیر دبیرستان در خصوص اقتدار ملت بزرگ ایران سخنرانی کردند ........

ادامه مطلب...

عرض تسلیت به بازماندگان کشتی سانچی


⚫️ اقیانوس آرام، آرامگاه ۳۲ خدمه کشتی سانچی

غروب غم‌انگیز ۳۲ زندگی در بزرگ‌ترین اقیانوس دنیا/ نفتکش سانچی غرقِ در آتش در اقیانوس آرام، آرام گرفت و غرق شد.

  @abirestandarolquran1
این مصیبت بزرگ را به بازماندگان جامعه دریایی کشور و هم میهنان عزیز تسلیت می گوییم.

تعطیلی مدارس در روز یکشنه

مدارس تمام مقاطع تحصیلی در شهر اصفهان فردا یکشنبه مورخ 96/10/24به دلیل الودگی هوا تعطیل اعلام شد .بنابر این امتحان درس املاء فارسی روز شنبه 96/10/30برگزار خواهد شد .

عرض تسلیت رحلت حضرت حجت السلام والمسلمین جناب اقای حاج شیخ مهدی مظاهری

عروج عالم عامل

حجت‌الاسلام شیخ مهدی مظاهری از علمای برجسته اصفهان شامگاه پنج‌شنبه دعوت حق را لبیک گفت. این عالم برجسته اصفهان چندین سال مراسم قرائت دعای ابوحمزه ثمالی را در اصفهان بر پا کرد و در بین مردم اصفهان از محبوبیت خاصی برخوردار بود و نوای ابوحمزه ایشان در ایام ماه مبارک رمضان بیش از ۴۰ سال در مسجد جامع اصفـهان صـفـابـخش جان مـردم بود.  حجت‌الاسلام مهدی مظاهری در اصفهان از محضر آیت‌الله شهید شمس آبادی استفاده کرد. در خلال تحصیل و با پیشنهاد بعضی از دوستان شروع به خواندن دعای کمیل کرد. در مسجد آقا سید محمود  اولین دعای کمیل را از حفظ خواند.بعد از مدتی به مسجد سلام که مرحوم آقا شیخ اسماعیل پشمی نماز می خواندند رفت. بعد از مدتی او را به تخت پولاد دعوت کردند و آنجا در «تکیه کوهی» و «تکیه ملک» شروع به برگزاری مراسم دعا کردند و کم کم به جایی رسیدند که چندین هزار نفر در نیمه‌های شب جمعه در این مراسم شرکت می‌کردند.نه تنها از شهر اصفهان، بلکه از دیگر شهرهای مجاور نیز جمعیت برای مراسم دعای کمیل می‌آمدند. تاسیس دانشگاه قرآن و معارف اسلامی، تاسیس ستاد اقامه نماز استان اصفهان، رئیس و موسس دارالقرآن الکریم استان اصفهان، تلاش برای تاسیس انجمن خیریه مددکاری امام زمان(عج) ، مبارزه با رژیم طاغوت و تحمل زندان برای پیروزی انقلاب اسلامی از جمله فعالیت های این چهره ماندگار تبلیغ در استان اصفهان است. گفتنی است، پیکر مرحوم مظاهری امروز از ساعت 8:30 از مقابل مسجد سید تشییع و درگلستان شهدای اصفهان به خاک سپرده شد.

کارکنان ودانش اموززان این واحد آموزشی رحلت این علم ربانی را به بیت معظم ایشان وارادتمندان آن حضرت ومردم شریف اصفهان تسلیت وتعزیت عرض می نمایند .

پیام تبریک به مدیر مجتمع آموزشی دارالقرآن

برادر گرامی جناب آقای ابراهیمی

اکنون که به فضل الهی ودر سایه توجهات حضرت ولی عصر عج ورهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر توجه ویژه به قرآن وجوانان ،مسئولیت مدیریت مجتمع اموزشی دارالقران الکریم اصفهان را پذیرفته اید .

وظیفه خود میدانیم انتخاب شایسته وارزشمند حضرتعالی را تبریک وتهنیت عرض نموده وآمادگی خود را در جهت پیشبرد اهداف تعلیم وتربیت براساس سند تحول بنیادین آموزش وپرورش کشور ومنویات حکیمانه مقام معظم رهبری مد ظله العالی ،اعلام نموده تا با تدابیر وراهنمائی های استادانه شما که حاصل تجربیات سالها مدیریت در آموزش وپرورش کشورمان می باشد .شاهد رشد و وشکوفایی دانش آموزان عزیز مدارس دارالقرآن الکریم اصفهان باشیم .انشالله

عباسعلی روستا

مدیر دبیرستان پسرانه دارالقرآن الکریم دوره اول

اسامی پذیرفته شده کان آزمون ورودی هفتم

اسامی پذیرفته شده گان آزمون ورودی پایه هفتم دبیرستان دارالقران درسال تحصیلی97-96

پذیرفته شده گان ازشماره 1تا75 منتخبین آزمون ورودی بوده وشرایط ثبت نام در دبیرستان رادارند.

ودانش آموزانی که ازشماره 75تا90 به عنوان ذخیره معرفی شده اند درصورت عدم ثبت نام تعدادی از منتخبین به ترتیب اولویت جایگزین خواهند شد.

ادامه مطلب...

آزمون ورودی دانش آموزان جدید

 آزمون ورودی پایه هفتم فردا یکشنبه 96/03/21

ساعت 10صبح درسالن اجتماعات دبیرستان دارالقرآن برگزار می گردد.

60سوال در 70دقیقه

قرآن هدیه ها ادبیات ریاضی علوم
5 10 15 15 15

 

تبریک به دبیر نمونه دبیرستان

جناب آقای شهریار صمدی

دبیر درس دینی وعربی وقرآن دبیرستان دارالقرآن

انتخاب شایسته وارزشمند حضرتعالی را به عنوان دبیر نمونه اداره آموزش وپرورش ناحیه پنج اصفهان در سال تحصیلی جاری به شما وخانواده محترم وکارکنان ودانش آموزان دبیرستان دارالقرآن تبریک وتهنیت عرض نموده موفقیت وسلامتی شما را از درگاه ایزد منان مسئلت می نماییم .

پیام تبریک به مدیر عامل

استاد ارجمندو برادرگرانقدرم جناب اقای دکترسید مجید عاملیان ،انتصاب بجا وشایسته حضرتعالی رابه عنوان مدیرعامل مرکز فرهنگی وقرآنی دارالقرآن الکریم اصفهان که بیانگرتعهد، کارامدی.لیاقت.وشایستگی های بارزوبرجسته آن استاد فرهیخته دانشگاه وفرهنگی دلسوزدرصحنه های خدمت صادقانه به نظام آموزش وپرورش استان اصفهان و میهن عزیزاسلامی است را تبریک وتهنیت عرض نموده, موفقیت وطول عمرباعزت وسربلندی شما را از درگاه ایزدمنان مسئلت مینمایم.

لازم میدانم از زحمات ارزشمند حضرت حجه السلام والمسلمین حاج مهدی اژه ای صمیمانه تقدیر وتشکر نمایم .

ارادتمندشما

عباسعلی روستا مدیر دبیرستان پسرانه غیر دولتی دارالقران الکریم اصفهان (دوره اول)

اردوی دو روزه شهرستان ورزنه

اردوی دو روزه شهرستان ورزنه اصفهان شهر فرشتگان سفید پوش با حضور 94نفر از دانش اموزان دبیرستان به همراه 7نفر از مربیان ومشاورین این واحد آموزشی با هدف آشنایی بامناطق کویری ایران برگزارشد .

برای مشاهده قسمتی از عکس های اردو لطفا کلیک کنید.

مشاهده مطالب قدیمی تر...