اللهم عجل لولیک الفرج دبیرستان پسرانه دروه اول دارالقران الکریم

مسابقات فرهنگی ، هنری 1400

شنبه های کتاب در کافه کتاب مدرسه

معرفی کتاب تن تن و سندباد اثر محمد میرکیانی
"تن تن و سندباد" رمانی است از "محمد میرکیانی" برای گروه سنی نوجوانان که "محمدحسین صلواتیان" کار تصویرگری آن را به عهده داشته است. این اثر که تاکنون دو دهه از نگارش آن گذشته، همچنان از آثار برجسته و قابل دفاع در زمینه ی ادبیات کودک و نوجوان به حساب آمده و استقبال مخاطبان سبب شده تا بارها مورد تجدید چاپ قرار بگیرد.
قصه ی "تن تن و سندباد" از آنجایی شروع می شود که چند چهره ی قهرمان در داستان های غرب، به رهبری تن تن که خود یکی از معروف ترین این قهرمان هاست، راهی سرزمین های شرقی می شوند تا با قهرمانان شرق وارد جنگ و نبرد شده و آن ها را به زانو درآورند. اما قهرمانان شرقی به همین راحتی در برابر کسی زانو نمی زنند و در کنار رهبر خود سندباد، مبارزه ای نفس گیر و پرهیجان را آغاز می کنند.
نام دو قهرمان بزرگ افسانه ای که کودکان زیادی طی سالیان متمادی با آن ها خاطره داشته اند، سبب شده تا این اثر در نگاه اول توجه مخاطبین کودک و نوجوانان را به شدت جلب کند. اما "تن تن و سندباد" تنها قهرمانانی نیستند که در این داستان زیبا و خواندنی به مصاف هم می روند. از دیگر قهرمانانی که خوانندگان در این کتاب با آن ها رو به رو می شوند می توان به قهرمانان شرقی نظیر علاءالدین و غول چراغ جادو، رستم، علی بابا، پهلوان پنبه و قهرمانان غربی همچون سوپرمن، تارزان، کاپیتان هادوک و پروفسور اشاره کرد. در این ماجراجویی جذاب با "تن تن و سندباد" و یارانشان همراه شوید تا ببینید سرنوشت نهایی این نبرد چه خواهد بود.

://www.mehrnews.com/news/3739005/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%86%DB%8C-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%AA%D9%86-%D8%AA%D9%86-%D9%88-%D8%B3%D9%86%D8%AF%D8%A8%D8%A7%D8%AF

پایگاه مجازی حفظ قرآن کریم